13 Mart 2014

Finansbank Hiçbir Çözüm Ya da Cevap Sunmuyor!

IM14895942 no'lu oluşturduğum kayıt numarası ve mh tan açılan 14833279 numaralı şikayet kayıtlarına istinaden hiçbir çözüm ile gelen bir yanıt olmamıştır. Bu banka babamın adına 2200 TL kredi hesabı açarak hiçbir imza olmadan eve ekstre göndermiştir. Kredinin hatalı olduğuna nihayet karar verdiler şimdi de hesap açtıkları için parasını istiyorlar ödeme yapılmaz da ceza gelir itirazınız varsa dilekçe yazın.


Sizin hatalı işlemleriniz yüzünden neden biz uğraşıyoruz neden sonuçlanmıyor? Finansbank'ın hiçbir yetkilisine mail ile ulaşamıyoruz. Tüm mercilere başvurumu yaparak tüm sosyal paylaşım sitelerine anlatacağım. Biz artık geri dönüş istiyoruz.

Neslihan 89 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan13 Mart 2014

    IM14895942 numaralı kayıtla doğrudan şikayetimi size iletiyorum. Twitter dan da bir çok kez iletmeme rağmen kimse ilgilenmiyor! Sürekli beklemeye alıyorsunuz. Dönüşlerinizde çözüme kavuşamıyoruz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön