03 Nisan 2013 #1723182

Finansbank Hiç Kullanmadığım Kredi Kartına 65 TL Yıllık Kart Aidatı İstiyor!

Finansbank, hiç kullanmadığım kredi kartı (CardFinans Gold) için benden 65 TL yıllık kart aidatı talep ediyor. Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede kartı kesinlikle kullanmadığımı belirterek itirazda bulundum. Görüştüğüm müşteri temsilcisi, bu konuda yardımcı olamayacaklarını, belirtilen yıllık kart aidatını mutlaka ödemek zorunda olduğumu ifade etti. Müşteri temsilcisinin bu tutumu üzerine kredi kartımın iptal edilmesini talep ettim.


Finansbank'ın benden talep ettiği yıllık kart aidatını ödemek istemiyorum. Şikayetçiyim.

Sancar 981 Okunma

Cevaplar

  • Sancar04 Nisan 2013

    Bu gün, Finansbank'tan kredi kartımın iptal edildiği ve kart ücretinin iade edildiği yönünde bir SMS aldım. Teşekkürler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön