25 Mart 2013 #1705853

Finansbank Hiç Kullanmadığım Kartıma Aidat Gelmiş!

Bundan 2-3 yıl önce kullanmayacağımı söylediğim halde kullanmadığım zaman kart aidatı olmadığını yanınızda yedek bulunsun diye verdikleri kredi kartıma 75 tl kart aidatı geldi.Kartım hiç kullanılmadı kapatmak istediğimde ise bu aidatı ilk ekstrede ödemem gerektiği söyleniyor. Kullanmadığımda kart aidatı ödeyeceğim konusunda bilgilendirme yapılmadı .Kart aidatımın ve kartımın iptalini istiyorum.Finansbank'ıda bu uygulamadan ve bizi bilgilendirmemesi konusunda çok kınıyorum.

Arzu 191 Okunma

Cevaplar

  • Arzu29 Mart 2013

    Finansbank telefon bankacığı aracalığıyla bana dönüp daha önce kaydım olumsuz sonuçlandığı için yeni bir kayıt açamadıklarını bildirdiler...Neden bana telefonla döndüklerini anlamadım..

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön