03 Eylül 2013 #1990344

Finansbank Hiç Kullanmadığım Karta Aidat Kesti!

Finansbank'dan Kredi kartı talebinde bulunmadığım halde bankayla olan kredi işlemim den faydalanılarak tarafıma gönderilen Cardfinans Gold kredi kartımı hiç bir alış veriş işlemi yapmadım ve kullanıma açmadım taki 2013 yılı Ağustos ayı, aylık ekstrası kesilip telefonuma kısa bir mesaj gelinceye kadar. Tarafıma gönderilen mesaj aynen iletiyorum.


2241 ile biten Cartfinans'ınızın Ekstre Borcu 79. 00 TL Asgari Borcu 20. 00 TL. Son Ödeme Tarihi 09. 09. 2013 olan bu aidatı ödemek istemiyorum, kesilen ekstrenin iptalini istiyorum.


Konuyu BDDK ya ileteceğimi beyan ediyorum. Gereğinin yapılmasını tarafınıza arz ediyorum.

Abdukkadir 45 Okunma

Cevaplar

  • Abdukkadir03 Eylül 2013

    Biz müşterilerin tüm firmalardan ve kamu veya özel kurumlardan müşterimizin iletmiş olduğu mağduriyeti gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir diye yapılan şikayetlere cevap vermek müşteriyi hafife almaktan başka bir şey değildir. Yapılan şikayetlere çözüme kavuşturulmuş haliyle cevap vermek en doğru olanıdır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön