23 Ocak 2014 #2253178

Finansbank Hiç Açılmayan Kartın Kart Aidat Ücretini Kesti!

Çalıştığım firmanın maaşımı Finansbank'tan vermesi üzerine bankanın çalışanları tarafıma bilgiler doldurtup kendi primlerini yükseltmek için kart aidat ücreti olmayacağını söyleyerek belgeleri imzalatıp 4022...9824 ile biten kredi kartı gönderdiler.kartı geçen sürede hiç kullanmadım hatta şifre dahi almadım.


Banka 19 ocak tarihinde tarafıma 65 tl kart aidat borcu mesajı attı.müşteri hizmetlerini aradığımda borcu iptal edemeyeceklerini belirttiler. Satış danışmanın satış primlerini artırmak için tarafıma bilgiyi eksik vermesinden dolayı ve kartı bir kere dahi kullanmayıp şifresini dahi almadan bu meblağı gereksiz alıyorlar. Gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Nacide 63 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön