15 Nisan 2013 #1743435

Finansbank Hesap Özetinde Haksız Kazanç!

Finansbank kar marjı hesabını kullanıyorum die her ayın 2 sinde hesabımdan 6 tl gibi bir hesap özeti ücreti kesilmektedir. hiç bir bankada bu denli yüksek bir hesap özeti kağıdı için kesilen para yok. !!! bu nasıl adalettir. Banka denetleme kurumları bunları denetlemiyorlar mı?. 5 ayda benim 30 tl paramı
aldılar! Kendilerine şikayet merkezinden şikayette bulundum abuk sabuk cevaplar vererek paranızı geri ödemeyeceğiz die bir şeyler mırıldanıyorlar!


Paramın geri ödenmesini talep ediyorum. Aksi halde daha ağır ithamlar kullanacağımın bilinmesini istiyorum. Paramı iade edin.

Erkan 37 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön