28 Mayıs 2013

Finansbank Hesap Özeti Ücreti Alıyorlar!

Finansbank tan fixkart talebinde bulundum ve telefonla arandığımda hesap özeti için kağıt göndermeyin e-posta adresime gelsin demiştim. Ancak son 3-4 aydır adresime hesap özeti gönderilmekte ve ücreti alınmaktadır.


Bunun için şubeye gittiğimde bana e-posta adresiniz kayıtlı adrese kağıt gönderilmemesi lazım bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Müşteri temsilcisini arayın dediler. Ancak telefonla müşteri temsilcisine bağlanma imkanı yok çünkü böyle bir tuş yok. Sürekli otomatik konuşma sesi.Artık bankamın sesimi duymasını istiyorum aksi takdirde Finansbank'a karşı algılarım kötü yönde değişecek.

Mustafa 955 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön