04 Şubat 2014 #2274724

Finansbank Hesap Özeti Ücreti Alıyor

2 yıldır Finansbank Sivas merkez şubesi maaş müşterisiyim. Bankamatikten maaş hesabımdan maaş çektiğimden hesap özeti makbuzu almaktayım. Finansbank yetkilileri 2 yıl boyunca akıllarına getirmedikleri hesap özeti ücreti, Bsmv ücreti ve faizi adı altında uyarı yapmadan garip garip ücretler tahsil etmeye başladı.


Bütün faturalarımın otomatik ödeme talimatını Finansbank verdim ve maaş müşterisi olmama rağmen neden bu ücretlerin tahsil edildiğine anlam veremedim. Şayet bu usulsüz tahsil edilen ücretlendirme devam ederse diğer maaş hesabımın olduğu Garanti Bankasıyla çalışmak zorunda kalacağım. Mağduriyetimin giderilmesini talep etmekteyim.

Fatih 92 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön