07 Haziran 2013

Finansbank Hesap Özeti Ücreti Alınmış!

Finansbank'a ait maaş hesabım var. Bu hesaba bağlı kredili mevduat hesabım var. 6 aydır buradan maaş çekiyorum her ay da kredili mevduat hesabını ay sonuna kadar kullanıyorum fakat ilk kez hesap özeti için ücret alınmış.

Ben harcadıklarımı biliyorum, takip etmem gerektiğinde de ATM'den hesap özeti çıkartabiliyorum. Kaldı ki bu bilgim dışında yapılan ve gönderilen bir elektronik maile küsüratlı 5 TL alınması mantıksızlık ötesi! Derhal bu ücretin iadesini talep ediyorum ve hiç bir şekilde sms- mail - basılı extre ile hesap özeti istemiyorum! Online şubesini kullanıyoruz oradan da herşey gözüküyor.

Bu bilgim dışında yapılan işlem, Finansbank'a hiç yakışmadı ne yazık ki!

Kadir 38 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön