11 Mayıs 2013 #1791509

Finansbank Hesap Özeti Ücreti Alındı!

1 ay önce kredi için Finansbank'dan kredili mevduat hesabım açıldı. Bugün hesap hareketlerini inceledim 5, 71 tl hesap özeti tutarı izinsiz tahsil edilmiş. bankayı aradım tutarın iadesini istedim, iade edemeyeceklerini söylediler. Konu hakkında aradılar. tutarın yasal ve sözleşmede bu maddenin olduğunu söylediler. sözleşmeme baktım böyle bir madde yok. beni bilgilendirmek zorunda değillermiş. benim sormam gerekiyormuş.


Bankada hesabımız var diye, hesabımdaki parayı kafalarına göre almak ne demektir yahu? Bankadan hesap özeti istemedim. konu hakkında bilgide verilmedi. bu olay insanların cebinden zorla para almaktır. Tutarın tarafıma iadesini istiyorum yoksa yasal yollara başvuracağım.

Can 61 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 09/05/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön