03 Mayıs 2013

Finansbank Hesap Özeti Ücreti Alındı!

Bize sözleşme imzalattırılırken defalarca bankacılık ücretleri adı altında bir ücret talep edilmeyeceği söylenirken bugün "Hesap Özeti Ücreti" adı altında kesinti yapıldığını gördüm. Hiçbir şekilde hesap özeti gibi bir talebim olmadı bankadan, ne telefon ne de şube aracılığıyla. Ücretin iadesini talep ediyorum.

Serdar 75 Okunma

Cevaplar

  • Serdar10 Mayıs 2013

    Banka hesap özetimi adresime gönderme karşılığı bu ücreti kestiğini söylüyor. Benim kesinlikle böyle bir talebim olmadı ne telefon ne de başka bir yerden. Bankanın maaş müşterisiyim aylardır böyle bir ücret kesintisi ilk defa oluyor. Zaten hiçbir zaman da yazılı olarak bir hesap ekstresi almadım zaten e-posta adresime gelmesini ilk hesabı açtırdığım zaman belirtmiştim. Kesilen bu ücretlerin geri iadesini talep ediyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön