09 Mayıs 2013 #1788192

Finansbank Hesap Özeti Ücreti!

Defalarca belirtmeme rağmen halen tarafıma hesap ekstresi gönderiliyor ve bir de o ekstre gönderildiği için hesabımdan bununla ilgili ücret kesiliyor. Ben en başından beri böyle basılı bir ekstre gönderilmesini istemedim ki..


Neye dayanılarak bu ekstreyi bana gönderip bir de üzerine ücret kesiyorsunuz bugüne kadar hesabımdan kesilen tüm ekstre ücretlerinin iadesini ve bir daha asla tarafıma basılı bir ekstre gönderilmemesini talep ediyorum. aksi takdirde kendi kafanıza göre ekstre göndererek ücret kesmeniz konusunda hukuki yollara başvuracağımı belirtmek isterim.

Birnaz 75 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön