29 Nisan 2013 #1767566

Finansbank Hesap Özeti Ücreti!

Finansbank tan aldığım nakit kartımın ilk ekstresinde 5,71 TL lik hesap özeti ücreti kesildiğini gördüm, şikayet maili attım, bana geri döndüler ancak bu paranın kesildiğini bir daha ki aylarda bu paranın kesilmeyeceğini çünkü hesap özetimi mail olarak aldığımı bana bildirdiler. Ben zaten müracaatımda mail olarak alacağımı belirtmiştim ve bana mail olarak geldi, sonuç olarak hesabımdan kesilen bu miktarın(5,71 TL ) iadesini talep ediyorum.

Yüksel 232 Okunma

Cevaplar

  • Yüksel29 Nisan 2013

    “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. ...............evet bu linke de bildirdim, cevap bekliyorum...

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön