23 Aralık 2014 #2918110

Finansbank Hesap Özeti Gönderilmiyor

10.12.2014 tarihinde ım16788573 no.lu başvurum ile genel müdürlükten istemiş olduğum, refinansman, konut kredisi ve ihtiyaç kredisi masraflarını gösteren hesap ekstrelerinden aradan 13 gün geçmesine rağmen sadece bir tanesi yollanmış. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım sistemlerinde isteklerimin üçü de görünüyor fakat gönderilen bir tane, her bir özet için 13 gün süre konuluyor sanırım. Hesap özetleri ekranda görünmesine rağmen zaman ötelemek için her şeyi yapıyorlar.

Arif 383 Okunma

Cevaplar

  • Arif25 Aralık 2014

    Soruna değişik bir boyut kazandırdınız tebrik ederim. İstemiş olduğum diğer hesap hareketleri için ilk gönderilenden iki adet daha gönderilmiş her defasında bankaya gidip aynı dekonta para vermekten sıkıldım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön