25 Kasım 2014

Finansbank Hesap Kullanım Ücreti Kesiyor

Ödeyemediğim kredi kartı borcumu taksitlendiriyorum, kredi kartım doğal olarak "taksitler tamamen bitene kadar kullanıma kapatılıyor. " Taksitim kadarını hesabıma yatırıyorum ama birkaç aydır kullanmıyor olmama rağmen hesap kullanım ücreti kesiliyor?


Dişimden tırnağımdan ayırıp borcuma sadık kalmak için paramı yatırıyorum fakat kullanmadığım o "hesap" işletimin ücreti kesiliyor. Sizce bu haraç kesiminde sonra borç ödenir mi?

Emircan 1.035 Okunma

Cevaplar

  • Emircan05 Aralık 2014

    sizi dinliyoruz linkini kullanmıyorum çünkü buradan yeni hesap açtıracak insanları uyarıyor ve sizinle çalışmamaları konusunda uyarıyorum. özellikle öğrenciler sizden uzak durmalı. öğrenci hesabından işlem ücreti kesmeme gibi bir uygulamanız bile yok. işletim ücretlerini geri ödemek içinse inanları uğraştırmayı çok seviyorsunuz. geri yatırdığınızda da yarım yamalak yatırarak dalga geçiyorsunuz. ne koparsak kardır anlayışı olan banka ile kimse çalışmamalı ve müşterilerinin ne çektiğini bilmeli. madem serbest piyasa, bir sürü başka banka var. en azından sizle çalışmamayı seçerler. maksat şikayetten öte, insanları uyarmak. insanın borç ödeyeceği varsa da hevesini kaçırıyorsunuz. kullanılmayan hesaptaki borç ödemek için yatırılan paradan "işletim ücreti kesmek" nasıl bir ayıptır? herkes uzak dursun bu ölücü bankadan.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön