27 Ağustos 2013 #1978971

Finansbank Hesap Kesim Tarihinde Yanıltıyor!

Finansbank'dan sadece kredi talebinde bulundum ve de aldım. Tekrar tekrar geri göndermeme rağmen bana kredi kartını ısrarla gönderdiler. En sonunda aldım. Aldığım maaşın gününe göre hesap kesim tarihi vermiştim ve buna dayanarak alışveriş yaptım. Telefonuma gelen mesajla şok oldum. Vermiş olduğum tarihlerin 10 gün sonrasına hesap kesim tarihi vermişler.


Müşteri hizmetlerini aradığımda asgari ödeme yaptığınız takdirde, hesap kesim tarihini değiştirebiliriz diyorlar. Soruyorum size bu nasıl bir mantık . Böyle bir şey var mı? Kredi kartını kullanıma kapatacağım.

Teoman 26 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön