06 Temmuz 2013

Finansbank Hesap Kapatma Sorunu!

Finansbank'tan sürekli evime zarf ile 6 TL hesap özeti ücreti geliyordu. Bunun üzerine Ankara Tunalı caddesindeki şubenize giderek hesabı kapatmak istediğimi ve tüm borçlarımı silmek istediğimi söyledim. Bankoda çalışan arkadaşınız bana kart İzmir şubeden çıktığı için orayla görüşmem gerektiğini söyledi.


Finansbank gibi bir marka kendi iki şubesi arasında yazışma yapamıyor yani işi bana yüklüyor. Ama daha sonra öğreniyorum ki aslında benim yazılı dilekçe vermem gerekiyormuş hesabımın kapatılması için. Tabi bunu bana Finansbank çalışanları söylemedi, tamamen yanlış yönlendirildim. Borç gelmeye devam ediyor ve bir de hesap işletim ücreti eklenmiş. 80 TL borç çıkardılar çalışanlarınız yüzünden.

Emre 903 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Temmuz 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön