06 Şubat 2014 #2278748

Finansbank Hesap Kapatma

2012 senesinde Finansbank iskenderun şubesine bağlı kredili hesabımı kapatmak için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerine bu hesabımın iptalini istedim. Ve onay vermemden sonra hesabımın iptal edildi.


Tam 1 sene sonra bu gün kredi satmak için yine aynı bankanın müşteri temsilcisi beni aradı ve kredi hizmetlerini tanıttı. Bende bir düşünürüm dedim sonra müşteri hizmetleri hesabımın kapanmadığını üstüne 116 TL Bir borcumun olduğunu söylediler.


Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri bana '' 116 tl işletim ücreti olduğunu ve bunun gölgede kalmış bir borç olduğunu söylediler''. Bu ne biçim bankacılık hem hesabımı iptal ediyorum hemde adamlar etmiyor. Hemde resmen benle alay ediyor.

Mert 174 Okunma

Cevaplar

 • QNB Finansbank Temsilcisi10 Şubat 2014

  Müşterimiz ile 10/02/14 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Mert09 Şubat 2014

  05.02.2014 Tarihinde bankaya yapmış olduğum IM14706440 numaralı şikayetimle ilgili ve buraya yapmış olduğum şikayetimle de ilgili hiç bir kimse benimle iletişime geçmedi..Herhalde bu şikeyetimde bana haksız yere çıkardığınız borçla ve sonrada söylediğiniz üzere ''Gölgede kaldığını'' düşünüyorum.

 • Mert09 Şubat 2014

  05.02.2014 Tarihinde bankaya yapmış olduğum IM14706440 numaralı şikayetimle ilgili ve buraya yapmış olduğum şikayetimle de ilgili hiç bir kimse benimle iletişime geçmedi..Herhalde bu şikeyetimde bana haksız yere çıkardığınız ve sonrada söylediğiniz gibi ''Gölgede kaldı''.

 • QNB Finansbank Temsilcisi06 Şubat 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön