01 Ocak 2015

Finansbank Hesap İşletim Ücretinin ve Kart Aidatının İadesini İstiyorum

Yukarıda belirttiğim müşteri numarası ile kullandığım 415*****4976 numaralı Finansbank kredi kartımdan takribi 10 senedir tarafımdan kesilen hesap işletim ücretinin tarafıma tahsil edilmesini önemle rica ederim.


Talebimin olumsuz karşılanması durumunda hakkımı hukuksal yollarla aramak zorunda kalacağım. Son çıkan yasa gereği bankaların böyle bir hakkı bulunmamakla birlikte arz üzerine daha önceki senelerde kesilen ücretleri faiziyle birlikte şahsın kendisine iade etmesi gerekmektedir. Bu yıl kesilen kredi kartı yıllık ücretinin en kısa zamanda iade edilmesini rica ederim.

Saro 1.236 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön