04 Nisan 2013 #1723775

Finansbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini Talep Etmekteyim!

Finansbank maaş müşterisiyim. metrositi şubesinden 3 ay önce açtırmış olduğum vaadesiz hesabımdan internet bankacılığı kullandığım için hesap işletim özeti ücreti kesintisi yapıldığını gördüm. Bu kesintinin nasıl kaynaklandığını sorduğumda ise müşteri temsilcisi adresime sözde posta yoluyla gönderilen ekstrelerden kaynaklandığı belirtti.


Ben şubeye hesap açtırırken adresime üzerine basa basa posta yoluyla bir ekstre gelmesin diye ikaz ettim çünkü ücret kesintisi yapıldığını biliyorudum. Adresime 3 aydır zaten posta yoluyla ekstre bile gelmedi. Onay vermedim zaten gelsin diye kesilen bu ücretin iadesini İade durumu olmadığı durumda tüketici hakları mahkemesine başvuracağım belirtmek istiyorum.

Tarık 50 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön