27 Mart 2013 #1710200

Finansbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini Talep Ediyorum!

Finansbanka olan kredi borcumu ödemek için gittiğim ATM'de menü beni sürekli olarak banka hesabına yönlendiren bir seçenek sunuyor . Lakin ben para yatırarak bu ödemeyi gerçekleştirmek istiyorum ama menü buna izin vermiyor. Parayı hesaba yatırıp borucu mu ödemeye karar verdim birde ne olsun 2 döneme ait hesap işletim ücreti pat diye alındı. Hesabım'dan borcumu ödemek için yatırdığım paradan haksız ve birazda mecburi yollara sevk ettirilerek tahsil edildiğini düşünüyorum. Söz konusu hesap işletim ücretinin tarafıma iadesini istemekteyim. Banka şube ve çağrı merkezi yetkilileri bunun mümkün olmayacağı konusunda ısrar etmekte.

Erhan 15 Okunma

Cevaplar

  • Erhan28 Mart 2013

    Aldığınız değerlendirmenin sonucu uygun değildir başlığı altında red edilmiş. Acaba bu durum neye göre uygun veya uygun değildir acıklayıcı bir cevabınız varmıdır ? Çok üzücü ve malesef ucuz bir cevap.Yasal olarak bir teşebüs içinde buluncağım artık burdan tekrar muhattap olacağız.

  • Erhan28 Mart 2013

    ilgi için teşekkürler fakat şikayetimin incelenme durumu için sizlerle hehangibir bilgimi paylaşmamıştım.Bu durumda değerlendirmeyi neye göre yürüteceksiniz ?

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön