03 Şubat 2014 #2272791

Finansbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

12.01.14 tarihinde esnek hesap acil ihtiyacım olduğu için 150 tl çekmek zorunda kaldım. Aradan geçen 2-3 hafta içinde 2013 yılına ait tüm hesap işletim ücretlerinin ayrıca 2014 yılına ait 1. dönem hesap işletim ücretlerinin tahsil edildiğini gördüm.


2013 yılında son 6-7 aydır hiçbir işlem yapmadığım hesapta ne işlettinizde dönemsel 28 lira talep ediyorsunuz merak etmekle birlikte, - Bakiye olan hesaptan, hesap işletim ücreti tahsil edildiğini ilk siz Finansbank'ta gördüm.


Doğal olarak hesabımın kapatılmasını talep ettim, ayrıca en kısa sürede kredi kartımıda kapatacağımı bildiririm. Bunların dışında, haksız tahsil edildiğini düşündüğüm hesap işletim ücretlerinin iadesini talep ediyorum.

Serkan 75 Okunma

Cevaplar

  • Serkan13 Şubat 2014

    150 lira için benden tahsil edilen 216 tl yerine finansbank'ın iade ettiği 31 lira, müşteri hizmetleri bakiye görmüyor, sadece bilgi veriyor banka bakiye söylüyor bilgi vermiyor. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu, gönderilen 31 tl kabul etmiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön