08 Mayıs 2013 #1785194

Finansbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

04. 03. 2013 tarihinde bankayı arayarak nakit kartım ve kredi kartımı kapatacağımdan her iki kartında borç tutarlarının tamamını öğrendin ve yukarıda belirttiğim tarihte borçlarımı tamamen kapattım. tabi ki ödeme yaptığım dekontlar tarafımca saklanmaktadır.


15. 04. 2013 tarihinde banka beni arayarak nakit kartıma borcum olduğunu ve ödeme yapmam gerektiğini bildirdi. bende borcumun nereden geldiğini sordum. arayan şahıs 2012 yılına ait hesap işletim ücreti olduğunu belirtti. ben de benim borcum olmadığını söyledim ise de konuştuğum şahıs ödemediğim takdirde yasal işlem başlayacağını söyledi .

Selçuk 46 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön