21 Mart 2013 #1698748

Finansbank Hesap İşletim Ücretini Zorla Aldılar!

4 yıldır bu bankanın kredi kartını kullanıyorum.Tüm işlemlerimi İnternet üzerinden yaparak bankayı hiç yormadım. Borcunu hep zamanında ve tam ödedim(Her yıl kart aidatı da dahil).Geçenlerde bir kampanyadan yararlanmak için Internet üzerinden vadesiz hesap açmak zorunda bırakıldım.Hesap açtım ve hemen 45 TL hesap işletim ücreti kesildi.Bankayı aradım müşteriniz olmaktan vazgeçeceğimi ve hesaplarımı kapata bileceğimi söyledim.Ve sonuç olarak k. kartım kapatıldı 2762 TL borç ekstreme yansıtıldı.


Şimdi TSHH başvuracağım.Hem hesap işletim ücreti hem de kart aidatlar için.

Melih 51 Okunma

Cevaplar

  • Melih23 Mart 2013

    Hesap İşletim Ücretini iade ettiği için Finansbank'a teşekkür ederim.4 yıldır bankanızın müşterisiyim.Her yıl kart aidatı da dahil tüm ekstrelerimi tam ve zamanında ödedim. Bu kestiğiniz hesap işletim ücretini vermemek isteyince k. kartımı iptal ettiniz ve vadesi gelmemiş borçlarımla beraber 2762 TL borç ekstreme yansıttınız.4 yılın ekstrelerini inceledim her yıl ocak ayında Yıllık Kart Aidatı adıyla 25 TL kesilmiş.Bunların iadesini istiyorum. Aksi halde önce Genel Merkezinize ve İl Şubenize yazılı bir dilekçe ile bu talebimi bildireceğimi sonra gelen cevaba göre Tüketici Sorunları Hakem Heyetine,Tüketici Mahkemesine ve Ticaret Mahkemelerine hiyarşik olarak başvuracağımı bilmenizi isterim...

  • Melih23 Mart 2013

    Şikayetvar.com'a teşekkür ederim.Hesap İşletim Ücretini iade eden Finansbank'a da teşekkürler

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön