29 Mart 2013 #1711882

Finansbank Hesap İşletim Ücretini Geri Ödemiyor!

Kredi ödemelerim için kredili mevduat hesabı açıldı, bu hesap için 3 ayda 1 hesap işletim ücreti aldıklarını ama 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verirsem işletim ücreti almayacaklarını belirtiler. 23-3-13 tarihinde internetten 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim, müşteri hizmetlerini arayarak bu talimatları onaylattım.


24-3-13 tarihinde hesabımdan hesap işletim ücreti tahsil edilmiş. 25-3-13 tarihinde bankayı arayarak; 2 hafta önce açılan hesabımın 3 ay dahi dolmadan hesap işletim ücreti çektiklerini ve 2 adet fatura talimatı verdiğimi söyledim. bana verilen talimatların onay sürecinde olduğunu bugün onaylanacağı çekilen tutarı iade etmeyeceklerini söylediler.

Semail 16 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 02/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • Semail02 Nisan 2013

    12. 02/2013 tarihinde Finansbank K. Maraş şubesinden Kamu kredisi adı altında kredi çektim. Banka Televizyon ve İnternet siteleri reklamlarında hesaptan tek bir adet otomatik ödeme talimatı vermemiz halinde kredi süresi boyunca hesap işletim ücreti alınmayacaktır reklamları ile duyurular yapılmıştır. Ancak kredi kullandığım tarihten itibaren bir adet otomatik ödeme talimatı verdim ve bir adette oradan hesaptan ödeme işlemi gerçekleştirilmiştir. Ancak 24. 03. 2013 tarihinde daha bir ay olmadan 3 aylık hesap işletim ücreti tahsil edilmiştir. - Bu kadar duyurular yapılıp daha sonra daha bir ay olmadan hesap işletim ücreti yoluna gitmek hangi bankacılık anlayışına uymaktadır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön