26 Eylül 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti ve Hesap Bildirim Ücreti!

15/08/2011 tarihinden 26/09/2014 tarihine kadar olan süre içerisinde kredi hesabım fatura ödemelerim olduğu halde Finansbank düzenli ve sürekli olarak hesabımdan hesap bildirim ücreti ve hesap işletim ücreti kesmekte. Bu kesilen miktarların tarafıma bir an önce iade edilmesini eğer herhangi bir red dönüşü yapılırsa elimde mevcut olan bütün evrak ve dekontlar ile tüketici hakları hakem heyetine ve gerekli bütün mercilere başvuru yapacağımı bildiriyorum.

Anlamadığım hesap bildirim ücreti nedir neyi bildiriyorsunuz da her ay düzenli para kesiyorsunuz. daha öncede yazılı dilekçe vermiştim ve red cevabı aldım dediğim gibi elimdeki bütün evraklar ile gerekeni yapacağım.

Aslı 249 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön