23 Ocak 2015

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Ve Çağrı Merkezi Personelinin Tavırları!

Uzun zamandır Finansbank müşterisiyim. Hem kredi kartını kullanıyorum hem de birkaç kere kredi kullandım. Hesabımda fatura otomatik ödeme talimatlarım var. Şube ve çağrı merkezi 3 adet aktif otomatik ödeme talimatı verdiğim zaman hesap işletim ücreti alınmayacağını söyledi.

3 adet aktif fatura otomatik ödeme talimatı olmasına rağmen hesap işletim ücreti kesildi ve itirazım olumsuz sonuçlandı. Ayrıca çağrı merkezi personeli ne halin varsa gör edasında. Şubeye telefonla ulaşmak imkansız. Bu hesap işletim ücreti iade edilmediği takdirde Finansbank ile bütün ilişkilerimi geri dönüşü olmaksızın sonlandıracağım ve bütün tanıdıklarıma dostlarıma Finansbank ile ilgili görüşlerimi anlatacağım.

Zekeriya 303 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön