06 Şubat 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti+ Şubeden Ödeme Ücreti!

Kredimin bağlı olduğu hesaba hey ayın son gün eft yaparak kredinin ödemesini yapmaktayım. Ayın 1 itibari ile ödenmesi gereken kredi için erken ödemelerin bile yapıldığı bir hesap iken şubeden ödeme adı altında tarafımdan ödemeler kesilmiş ayrıca hesap işletim ücreti alınmıştır.


Kredi için zaten biz vergisini BSV vs katkı primlerini öderken birde üstüne hesap işletim ücreti etkiliyor. Hep aynı sorunu yaşamakta olup kredi kartımı iptal ettirene kadar neler çektim iptal olan kartta bile zamanında borç çıkarıldı,acil olarak iadesinin yapılması bu açıklamalar ile hesabıma borç mal edilen primlerin iadesini talep etmekteyim.

Tugba 52 Okunma

Cevaplar

  • Tugba09 Şubat 2014

    Çözümlenemiştir

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön