15 Temmuz 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesti

Finansbank ile kurumumuzun anlaşmasının bittiği tarih itibarı ile Finansbank'ın kurumumuzun her bir personelinden 29 tl lik hesap işletim ücreti adı altında, anlaşmanın bittiğine-biteceğine ve bu ücretin talep edileceğine dair bilgilendirme yapılmadan para kesmesi haksız bir kazanç.


Yetkililerin söylediği şey ise otomatik ödeme talimatı vermiş olsaydınız kesilmezdi şeklinde. Anlaşmanın bittiği tarihten haberimiz bile yokken bu talimatı para kesildikten sonra vermemizin de bir anlamı yok. Bu haksız kesimin tarafımıza geri ödenmesini istiyorum.

Esma 225 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön