06 Ocak 2015

Finansbank Hesap İsletim Ücreti Kesti

Özel bir okulda öğretmen olarak çalışmaktayım, kurumumuz artık Finansbank ile çalışacağımızı bildirdiği için, gidip maaş hesabımızı açtırdık. Hesap açılırken şubede hesap işletim ücretinden hiç bahsedilmezken kredi kartı başvurusunun zorunlu olduğundan 263637 milyon kere bahsedildi.


Zorla kredi kartı talep ettiğimize dair sözleşme imzalatıldı. Bu banka ile sorun 1 değil 1000 Tam kredi kartı sayfasını kapattık derken, maaşımı çekmeye gittiğimde hesabımdan 4 TL tutarında hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Önce şubemle görüştüm,3 otomatik ödeme karşılığında bu tutarı çekmeyeceklerini bildirdiler. Ben talimat vermek istemiyorum, bu ücretle ilgili acilen çözüm bulunmasını talep ediyorum.

Gizem 484 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön