16 Nisan 2013 #1745791

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

Finansbank Çorum şubesinde maaş hesabım bulunmaktadır.Daha önce müşteri temsilciliğini aradım maaş müşterisi olduğumu ve hesap işletim ücreti kesilmemesini talep ettim.2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verirsem hesap işletim ücretinin kesilmeyeceği söylendi. Bende 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim 1 senedir devam ediyor.


Fakat 24.03.2012 tarihinde extremde 2013 yılı 1. Dönem hesap işletim ücreti olarak 26,43 TL ve 1. dönem hesap iletim ücreti bsmv faizi olarak 1,32 TL kesinti yapılmıştır...


Bu paranın hesabıma yatırılarak mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.Yatırılmadığı takdirde hakem heyetine başvurarak hakkımı arayacağım ve ben ve eşim Finansbank la çalışmayacağız..

Gülseren 41 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön