27 Ocak 2014 #2259586

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor

Biz 5 aydır düzenli kredimizi ödüyoruz. 2 defa kesinti oldu aradık her 3 ayda bir hesap işletim ücreti kesilecekmiş 29 tl. Madem böyle bir kesinti olacaktı biz niye en uygun krediyi çekmek için geliyoruz ki size ne anlamı kaldı o kadar uğraşmanın en uygun krediyi bulmak için, masrafı kesintisi az olan krediyi bulmak için.


En başında kesinti az gösterip de sonradan bilgi vermeden hesap işletim ücreti kesmek de ne demek oluyor , bu kandırmak değil de nedir ? 2 otomatik ödeme bağlatıldığında kesinti olmayacakmış. Ben niye olmayan hesabıma otomatik fatura bağlayayım ki kredi hesabımdan borç düşülsün ne anladım ben bu işten, böyle saçma iş olamaz. Derhal iade istiyoruz.

Şeniz 48 Okunma

Cevaplar

 • Şeniz31 Ocak 2014

  " sıfır "

 • Şeniz28 Ocak 2014

  aradık görüştük zaten yazdığımdan farklı bişey söylenmedi.

 • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Şeniz27 Ocak 2014

  www.finansbank.com.tr internet sitenizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan da size ilettik zaten, sonucu bekliyoruz.

 • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön