24 Ekim 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Finansbank'tan kredi çektim ve kredi çekeceğim zaman internet bankacılığından ödeme yapmak istediğimi bu yüzdende krediyi ödeyebileceğim bir iban no istedim. Fakat verdikleri iban numarası hesapla bağlantılı bir ibanmış. Bu yüzdende geçen ay içinde kredi ödemesi için gönderdiğim ücretin içinden önce hesap işletim ücreti kesilerek sonrasında kredi eksik ödenmiş durumda gözüküyor.

Birde krediden faiz işleterek mağdur duruma düşürülüyorum. Hesap işletim ücretinin iadesini talep ettim ama ne olumlu ne olumsuz bir dönüş yapılmadı 15 gün içerisinde. Bugün kredi kullandığım bankayı aradım tekrar iadesini istedim. 2 adet fatura ödeme talimatı vermemi istedi. Oda iptal için değil sonraki dönemler içinmiş.

Volkan 51 Okunma

Cevaplar

  • Volkan25 Ekim 2013

    Sizi dinliyoruz hattınıza başvurum sonucunda dinlenmedim diyebilirim. Hiçbir sonuç alamadım çünkü olumlu veya olumsuz hiçbir şekilde dönüş yapılmadı.

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön