26 Şubat 2013 #1654445

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

İnternet şubesinden dolar hesabı açtırmıştım hesap açarken kesinlikle hesap işletim ücreti alınacağı bildirilmeden 5 dolar hesap işletim ücreti alınmış. benim bu hesabı açmamın nedeni yurt dışı havale almamdı her havalede benden 21 dolar para kestiler ve bu havaleyi başka bankaya yönelttim diğer banka hiç bir ücret almadı benden. bu yüzden bu dolar hesabını kullanmadım.


Bu usd dolar hesabı havaleyi aldığımda otomatik açılmıştı sanırım. bu hesap işletim ücretinin iptal edilmesini istiyorum aksi taktirde gold kartımı iptal ettirip bütün hesaplarımı da kapatacağımın bilgisi aktarmak isterim. ve bu borcun silinmesini istiyorum. çünkü bilgim dışında olan bir alınan ücrettir.

Ahmet 55 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön