21 Şubat 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Finansbankdan 120 ay vadeli konut kredisi çekti.hesap işletim ücreti kesilmemesi için defalarca yapmış olduğum müracatlarda sonuç alamadım.en son 15 şubatta yapmış olduğum şikayet üzerine müşteri temsilcisi ile görüşerek 2(iki)adet otomatik ödeme talimatı verdim 1(bir)gün sonra müşteri temsilcisi beni arayarak hesap işletim ücreti muafiyetiniz reddedildi dedi.

Sorun kredili mevduat hesabımın olmamasıymış.bende kendilerine kredili mevduat hesabımı kapattırdığımı sebebi de her iki hesaptan hesap işletim ücreti alındığını söylememe rağmen şube ile görüşmem gerektiğini söylediler.ben 120 ay bu ücretin kesilmesini önleyemedim. en az 30(otuz)kez bu konu hakkında görüşerek. mağduriyetimin giderilmesi.

Bülent 92 Okunma

Cevaplar

  • Bülent03 Mart 2013

    2(iki)yıldır sorunun hala çözülmesin bekliyorum.ya sabır

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 21/02/.2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön