24 Eylül 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Finansbank, "İpotek Fek Ücreti" adı altında hukuksuz olarak aldığı bedeli yine ikinci bir hukuksuzluk yaparak 50 TL eksik (350 TL) olarak yatırmıştır. Gerekçe olarak hesap işletim ücreti ni önüme koymaktadırlar. Oysa ki hesabı kredimi kapattıktan bu yana hiç kullanmadım. Kesintiyi geriye dönük olarak 2012 yılından itibaren yapmışlar.


Demek ki bu hesap daha eski bir tarihte açılmış olsa paranın tamamını Hesap İşletim Ücreti adı altında benden tahsil edip bir şey vermeyecekler. Aslında parayı almaya Şube' ye (Yenibosna-Çarşı şubesi) gittim fakat kasten elden vermeyip masraf kesebilmek için hesaba yatıracağız diyorlar.

Mehmet 130 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Ekim 2013

    Finansbank' tan uzak durun.

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön