15 Kasım 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor

Finansbank Çetin Emeç Şubesi müşterisiyim. Maaşımı Finansbank'a yatırıyor çalıştığım şirket. 14/11/2014 tarihinde öğleden önce 2 adet fatura tanımladım. Elektrik ve su faturası öğleden sonra da akşama doğru maaşım yattı. Finansbank benden hesap işletim ücreti kesmiş. Böyle bir hakları yok. Ben tarafımdan kesilen tüm ücretleri geri talep ediyorum. En kısa zamanda da yasal yollara başvuracağım. Yeter bu nedir ya. Biz çalışıp kazanalım Finansbank paraya konsun. Finansbank çalışanları sanki çok hizmet ediyormuş gibi bir de para alıyorlar. Ben işlemlerimi kendim yapıyorum zaten. Kesilen paralarımı lütfen iade ediniz!

Esra 258 Okunma

Cevaplar

  • Esra15 Haziran 2015

    Sayın Finansbank yetkilieri halen sorunumu çözüme ulaştırmış değilsiniz? Siz bu kadar cidiyetsiz bir banka olduğunuzu ısrarla vurgulamaya mı çalışıyorsunuz?

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön