27 Ekim 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor

Ben şunu söylemek istiyorum ben 5 yıldır Finansbank'tan çekmiş olduğum krediyi ödüyorum ve işin saçma yanı 5 yıldır 3 ayda bir 20 lira hesap işletim ücreti kesiyor. Kullandırdıkları krediye bağlı olarak yaptıkları bu işlem tam haksızlıktır. İnsanları zor durumda bırakıyorlar ve hesap özetine baktığınızda hiçbir şey anlamıyorsunuz. Değişik kesintiler ve müşteri temsilcisiyle görüştüğünüzde hiçbir şey yapmayacaklarını söylüyorlar.

Salih 326 Okunma

Cevaplar

  • Salih24 Kasım 2014

    4 yıllık alınan hesap işletim ücretini 50 lira olarak dönüş yapıldı ayrıca hesabıma para yatar ve ben o parayı çeker isem hesap işletim ücreti alınacak saçma sadece

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön