25 Nisan 2013 #1763717

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

2012 şubat ayında, 2 adet faturanın otomatik ödemesini verdiğim, 400 liralık mevduat hesabını kabul ettiğim ve bir finansbank kredi kartına sahip olduğum taktirde üç ayda bir aldıkları hesap işletim ücretinden muaf olacağımı söylediler. istediklerini yaptığım halde, benden işletim ücreti almaya devam etmişler ve su an geri ödeme yapmayacaklarını söylüyorlar.


Kredi kartımı aktif kullanmamış olmamı mazeret gösteriyorlar. ancak bana kredi kartımı aktif olarak kullanmaya devam ettiğim taktirde, bu anlaşmanın söz konusu olacağını söylememişlerdi. ayrıca hatayı şube kabul ettiği halde ödememin yapılmayacağı söyleniyor.

Reyhan 52 Okunma

Cevaplar

  • Reyhan28 Nisan 2013

    Karşılıklı anlaşma yaptığımız halde, beni eksik bilgilendirmeniz sebebiyle, hatanızı kabul etmeniz şöyle dursun, anlaşmamıza uymayarak benden bir buçuk yıl boyunca hesap işletim ücreti aldınız ve hala geri ödemesini yapmadınız. Sabırla iletişim kurmanızı bekliyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön