12 Temmuz 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

18 ay önce şirketimiz bir başka banka hesaplarımızdan işletim ücreti kestiği için "kesinlikle hesap işletim ücreti alınmayacak" diyerek defalarca taahhütte bulundukları için Finansbank' a geçtiler, fakat ekstremi incelediğimde işletim ücreti kesintilerine rastladım, sabah bankayı aradım,- "hesabı kapatın" dedim - "hesap artı bakiye de sıfırlayın kapatalım" dediler.

İşimi gücümü bıraktım gittim bakiyeyi sıfırladım, tekrar aradım dalga geçer gibi - "hesaba bağlı kredi var kapatamam" dediler bir önceki telefon görüşmesini söylediğimde görüştüğünüz temsilcimizin yeterli bilgisi yokmuşa getirdiler. Çıldırmak işten değil, yapılan kesintileri görünce ağzım açık kaldı, şikayetçiyim.

Ugur 51 Okunma

Cevaplar

  • Ugur16 Temmuz 2013

    banka beni arayarak süslü kelimelerle, onlardan kredi kullandığım ve bu krediyi açık hesaba bağladıkları için kredi bitene kadar üç ayda bir 30.00 TL ücreti keyifle kesmeye devam edeceklerini iadesinin sözkonusu olmadığını belirtmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön