01 Mayıs 2013 #1773326

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

Finansbank'tan ne yazıkki kullandığım konut kredim için açılan hesabımdan mevduat hesabı olmamasına rağmen her üç ayda bir hesap işletim bedeli altında para kesiyor. Diğer taraftan ne zaman alınacağı belli olmayan bu para yüzünden EFT yaptığımda anaparadan düşülmekte ve böylece taksit ödememde yapılmamakta. Bu kadar da değil sonra bende ödememi yapmış zannettiğimden birde gecikme faizi ödemek zorunda kalıyorum. Bankanın birde pazarlık yapıp iki otomatik ödeme verirseniz almayız söylemi de cabası.

Şenol 45 Okunma

Cevaplar

  • Şenol08 Aralık 2013

    İlgili banka ile ilgili bundan sonra yeni bir hizmet için görüşmem olmayacak ve tüm çevreme bu durumu iletmeyi görev bileceğim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön