27 Nisan 2013 #1766876

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

Finansbank Gölcük şubesinden konut kredisi kullandım, hesap işletim ücreti kesilmemesi maksadıyla fatura talimatları ve kredi kartı almam istendi, aldım. Buna rağmen sürekli kesinti oluyor. Bankaya gidiyorum hallettik yarın hesabınıza geçer diyorlar, geçmiyor. Bu sürekli ve sürekli oluyor. Hiç kimsenin benim zamanım ve paramla oynamaya hakkı yoktur. Her ay hesabıma onca borcum haricinde faturalarım ödensin diye para yatırıyorum, bir kontrol ediyorum hesabı yatırdığım para hesap işletim ücreti adı altında boşaltılmış. Bu mu bankacılık, müşterisini mağdur etmek, müşterisini sürekli gişe sırasında bekletmek. Müşterisinin hem zamanını hemde parasını haksızca almak.

Ömer 54 Okunma

Cevaplar

  • Ömer28 Nisan 2013

    FİNANSBANK'tan 2008 yılında 10 yıl vadeli 70bin tl karşılığında döviz konut kredisi çektim. tam 5 yıldan fazladır ödemem gereken limitlerin çok üstünde aksatmadan ödemelerimi yapıyorum, ama hala borcum en az 70bin tl. yani 5 yıldır boşa kürek çekiyorum ay başlarını zor getire getire. Okutmadan imzalattıkları sözleşmeler canımızı yaktı.(Okumak için zaman istediğimizde geç kalırsak kredi alamayacağımızla korkutulduk maalesef) (Krediyi verene kadar yaptıkları güçlü teşvikin bir sebebi varmış) Meğer kur ne kadar yükselirse yükselsin ödemem gerekiyormuş, ama düşerse belirlenen seviyeden ödeyecekmişim. Tek maaşla geçinen bir ailenin ev alma hevesinden faydalanan bu bankayı şikayet ediyorum.

  • Ömer27 Nisan 2013

    bankanız internet sitesinin “Sizi Dinliyoruz” bölümünden şikayetimi dile getirdim, yetmedi defalarca şubeniz de gittim ama nafile.. hala şubenizin yollarını aşındırmaya devam ediyorum, bilgilerinize...

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön