15 Şubat 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti İadesi İstiyorum!

Finans Bankın 4574**4 TC. kimlik numaralı müşterisiyim, İzmir, Çankaya şubesinde bulunan hesabımdan geçen bu ay 45 TL hesap ücreti adı altında kesinti yapıldı, banka yetkilisi bunun hesap ücreti olduğunu, kesilen tutarında 3'er aydan 6 aya ait hesap ücreti olduğunu söyledi. Hesabımdan kesilen bu paranın benden haksız olarak tahsil edildiğini düşünüyorum ve hesabıma tekrar iadesini istiyorum.


Banka ısrarla bu parayı iade etmek istememektedir, lütfen tarafımdan yana çözüm istiyorum. Çünkü bu hesap maaş ücreti almak adına açılmıştı 31 Temmuzda işten çıkış yaptım ve son ödemem olan ihbar ödememi yapmamışlardı bu hesaptan yapacaklarını söylediler. Geç yapılan ödemenin bedeli bana kesilmemeli.

Burçin 123 Okunma

Cevaplar

 • Burçin28 Şubat 2013

  Finansbank A.Ş. şikayetime cevap vermiyor.

 • Burçin27 Şubat 2013

  Kanuni olarak böyle bir hakkınız yok. Siz o parayı iade edeceksiniz. Tüketici hakem heyetleri bile bizim lehimize karar veriyor bunu bile bile para iadesi yapmıyorsunuz. paramı istiyorum. ben hesabınızı da istemiyorum sizin gibi bir banka ile birdaha çalışmakta istemiyorum.

 • Burçin18 Şubat 2013

  Bu hesabın kapatılmasını paramın iadesini talep ediyorum. Yetkililerin gerekli işlemi yapmasını bekliyorum. Saygılarımla.

 • Burçin18 Şubat 2013

  Finansbank'tan olumsuz cevap aldım böyle bir büyük firmaya hesap işletim ücreti adı altında hırsızlık gibi çekilen para hiç yakışmıyor. İş yerim geç ödeme yaptı diye ben kapatacağım bir hesaba para ödüyorum. Neden böyle bir durum anlamıyorum. Bana olumsuz cevap verip iade yapmıyorsunuz. Maaş hesabına para ödemek zorunda değilim. Ücretin iadesini talep ediyorum.

 • QNB Finansbank Temsilcisi15 Şubat 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön