25 Mart 2013 #1705729

Finansbank Hesap İşletim Ücreti İadesi!

Merhabalar, bugün finansbank online işlem merkezine girdiğimde 24. 03. 2013 tarihinde toplam 27. 75, tl hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Bu para resmen hesap işletim ücreti adı altında yapılan bir şeydir. 1 lira ya da 2 lira gibi ücretleri anlayabilirim ancak her ay nerdeyse 20-40 lira arasında hesap işletim ücreti, faizi, ekstre ücreti adı altında kesintiler yapılıyor.


Ben zaten ekstrem geldiğinde ne kadar ödemem gerekiyorsa ödüyorum (ki gecikirse faiziyle ödüyorum) ve onun dışında bu kartı kullanmıyorum. Bu güne kadar kmh hesabımdan kesilen bütün ücretlerin iadesini acilen talep ediyorum. Aksi halde gerekli yerlere başvuru yapacağımı bildiririm.

Aslı 744 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön