25 Ocak 2014 #2255699

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Daha yeni kredi kartımdan çekilen tutarın iadesi yapılmışken şimdi de hesabımdan para çekilmiş. Mevduat İşlemleri - 2013 Yılı 4. Dönem TL Hesap İşletim Ücreti BSMV adı altında çekilen paralarımın hepsinin iadesini istiyorum. 4. dönem dediğine göre 4 defadır çekmişsiniz ve haberim yok. Sizinle çalışmak için herhalde bir tane hesabımızı kontrol edecek eleman tutmamız lazım. Böyle bir şey olamaz.

Oğuz 93 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz05 Şubat 2014

    Şuan hesabımı inceledim ve 2013 yılından beri haberim olmadan neredeyse 300tl ye yakın ki belki geçmiştir, hesabımdan para çekmişssiniz FİNANSBANK! Hepsinin iadesini istiyorum. Türkiyede tek böyle bir yılda birkaç defa para çeken banka sizsiniz sanırım. Bunların hepsinin iadesini talep ediyorum. İlk işimde iademi aldığımda finansbank hesabımı kapatmak olucak ve bir daha finansbank mı....

  • Oğuz05 Şubat 2014

    Siz geri ödemeyi yapana kadar hesabımdan tekrardan 72,50krş para çekildi. Aynı zamanda dün 6tl daha çekmiş. Ve 3. dönem dediğine göre ben bu 3 dönem ücretimin toplamını istiyorum siz hesabıma 23 lira gibi bir ücret yatırmışsınız.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön