22 Ocak 2014 #2249533

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor

1 yıl önce kayınpederime Finansbank'tan konut kredisi çektik, krediyi kullanırken sigorta masraflar hariç başka ücret alınmayacağı söylenmesine rağmen 1 yıl içinde 120 TL hesap işletim ücreti biriktiği söylenmiş.


Maaşınızı buraya aktarmadığınız sürece kesilmeye devam edeceğini belirtmişler, bir banka neden kendi müşterisine bunu yapar anlamakta güçlük çekiyorum. Bu banka müşterisini kaybetmek istiyor galiba. Biz kredimizi başka bankaya taşımasını da biliriz, zaten diğer bankalardan da teklifler geliyor hesap işletim ücreti de istemiyorlar. Hesap işletim ücreti bana saçma geliyor ve ben bunu ödemeyeceğim. Bu krediyi de başka bankaya nakil yaptıracağım.

Yavuz 60 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön