16 Şubat 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

2012 yılında 5. 000 tl kredi çektim. benden alınan dosya masraflarının, hesap işletim ücretlerinin iadesini tarafıma iadesini talep ediyorum. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un 6. maddesine göre hesap işletim ücreti almaları yasal olmadığı halde hesap işletim ücreti kesintisi yapıyorlar.


Yasal olmayan bu paranın hesabımdan kesilmesini istemiyorum. beni kredi çektiğime pişman ettiler her 3 ayda 1 benden 23 ile 27 tl hesap işletim ücreti aldılar. haberim olmadan vadesiz hesabımdan krediyi ödeyip beni vadesiz hesabımı ben kullanmışım gibi vadesiz hesaba borçlandırdılar. bu ay vadesiz hesabımı kapattırdım. ben krediyi mi ödeyeyim her 3 aya bir hesap işletim ücretini mi ödeyeyim.

Hamide 68 Okunma

Cevaplar

  • Hamide23 Şubat 2013

    2012 yılında kredi çekmiştim.kredi ödemelerim haricinde birde her 3 ayda 1 23 ile27 tl arası hesap işletim ücreti aldılar benden.vadesiz hesabı ben kendim dahi kullanmazken.bankadaki memurlar bana neden bunu ben ödüyorum diye sorduğumda hanımefendi bunu siz her 3 ayda ödeyeceksiniz denildi.nedenini sorduğumda senin kredin gecikmeye girmesin diye vadesiz hesaptan ödeniyor deniliyor.ben bunu kaç memura sordumsa bankadakilerden doğru bir yanıt alamadım.en sonundada hesabı kapattırdım. benden alınan hesap işletim ücretlerinin.kartıma iadesini talep ediyorum.başka bankadanda kredi kullandım o banka benden böyle bir talepte bulunmadı.ilk defa sizin bankanızda böyle bir durumla karşılaştım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön