03 Haziran 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor

21/10/2013 tarihinde kredi kartı ödemesi icin Küçükçekmece cennet mahalesin Atm'ye gidip ödeme yapmak istedik. Atm her zamanki gibi bozuktu. Barboros caddesindekine gittik oda bozuktu kredi sicili bozulmasın diye bende destek hesaptan kredi kartı ödemesini yaptım. 94 TL 88 krş Atm'den parayı yatırırım diye düşündük. Bunu fırsat bilerek 2013 yılı 1. dönem 2. dönem 3. dönem yani geçmişe yönelik hesap işletim ücreti uyguladı.


Buna itiraz ettik ama müşteri hizmetleri ne dinledi nede yardımcı oldu bende bu haksız uygulamayı kabul etmeyip ödeme yapmadım sadece kredi kartına yaptığım ödeme yerine 100 TL ödeme yaptım. Finansbank daha çok hesap işletim ücreti almak için kredili mevduat hesabı limitimi artırmak istedi kabul etmedim.

Osman 761 Okunma

Cevaplar

  • Osman05 Haziran 2014

    #hesap işletim ücreti hesabınızda haraket olmasada finans bnk tarafından alınıyor bu parayı kredili #mevduat hesabı ndan hemen cekmiyor bekliyor yada size bir mail veya ekstra göndermiyor sizin bundan haberiniz olmuyor bir senenin icinde ne zaman hesaba para yatırırsanız yada bir başkası size eft veya havale yaparsa o paradan hemen cekiyorlar kredili #mevduat hesabı nızın limitinden #hesap işletim ücreti ni eksi bakiyede olmadıgınız sürece cekemiyorlar eksi bakiye olursa limitiniz dolana kadar #hesap işletim ücreti ni cekiyorlar sonrada sizden kredili #mevduat hesabı nızın borcu var diye icra takibi başlatıyorlar normalde #hesap işletim ücreti icin icra takıbı gibi bir uygulama yok

  • Osman04 Haziran 2014

    bankanın cevabı cok komik gecmiş dömende hesap hareketi olmasa bile gecmiş dönemlerle ilgili hesap işletim ücreti alıyoruz ama gölgede bekliyor hesaba para yatırınca cekiyoruz yada kmh nı kullanırsanız bizde o zaman cekiyoruz

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Haziran 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön