13 Nisan 2013 #1740575

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Başakşehir şubesinden 3 sene önce çekmiş olduğum kredi nihayet bitti.Hesap kapatma işlemleri için bankaya gittiğimde 96 tl lik ek ödeme olduğunu söylediler ve açıklama olarak mevduat hesabınızdan hesap işletim ücreti olarak çekildiğini ve beni bu şekilde borçlu bırakıldığını söylediler.


Banka müşteri temsilcisini aradığımda onlarda aynı sözleri söyledi.Ancak benim onayım alınmadan böyle bir işlem nasıl gerçekleşiyor anlamış değilim. Kredi ödemesi dışında (içerisinde vergi ve sigortası da ödeniyor) ek ödemeyi hiç söylemiyorlar ancak biz sorarsak lütfedip açıklama yapıyorlar.Ödemeyi geri istiyorum. Dilekçe yazıp ve dava açarak da para iadesi için başvurumu yapacağım.

Tuğba 46 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba19 Nisan 2013

    Aldığınız değerlendirme hiç memnun etmedi beni....Ben paramın iadesini istiyorum haklı iken gereksiz bir meşgulüyet içinde oluyorum banka denetleme kuruluna dilekçemi yazdım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön