08 Şubat 2014 #2283976

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Finansbank'tan aldığım %1,34 faiz ile tüketici kredisi kullandım. Daha sonrasında sadece kredi borcunu ödemem için bir hesap açtılar. Aldıkları kredi faizi dışında her 3 ayda olmak üzere 29 tl ücret kesiliyor. Ödediğim faiz yetmiyor gibi yılda 120 tl'de haksız kazanç sağlanıyor.


Bugün itibariyle bu ücretin geri ödenmesi için gereken her yere başvuruda bulunacağım, bu haksız kesilen ücretin geri ödenmesini istiyorum. Kalan borcumu da toplu ödeyerek 1 kuruş daha faiz ödemek istemiyorum bu bankaya, asla bir daha Finansbank'la çalışmayacağım.


Krediyi ödemek için hesap açıp bu hesaba da işletim ücreti uygulamak mantık ötesi bir uygulamadır.

Hidayet 101 Okunma

Cevaplar

  • Hidayet11 Şubat 2014

    sadece mesaj yazıyorsunuz, verdiğiniz cevap bu mudur? kendinizi, sanki müşteriyle ilgileniyormuş gibi gösteriyorsunuz. çözüm yok. mesaj göndermeyin çözüm bulun çözüm !!!

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön